Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Informacja o nowej inwestycji mieszkaniowej Mój Przewóz w Krakowie mi się wyświetliła, za jej budowę odpowiada deweloper Activ Investment. Blok ma mieć 8 pięter i 68 mieszkań o różnych metrażach. Najmniejsze mieszkania zaczynają się od 38 metrów, a największe 79 m2. Budowa ma ruszyć we wrześniu 2025. Co myślicie o tej lokalizacji, chyba niedaleko ogródków działkowych w tej okolicy. Chyba sporą działkę Activ Investmen tam ogarnął. Jakie Wasze opinie? Ktoś podzieli się na forum?
-
niesasanka
- Posty: 80
- Rejestracja: 11 mar 2019, 12:40
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Nie jestem fanką stawiania pojedynczych bloków, zamiast większych osiedli. Ale tam działka jest większa, więc może będą jakieś kolejne etapy? Układ największych mieszkań całkiem spoko, a widok - z jednej strony działki, a za nimi ul. Lipska, z drugiej pusta przestrzeń, która pewnie będzie zapełniona kolejnym blokiem, ale w jakiej odległości i czy pomiędzy będą drzewa? No tego nie wiadomo, więc dość ryzykowne, jeśli komuś zależy na tym. żeby nie widzieć przez okno kolejnych okien.
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Wyglada na to, że wpadają im rezerwacje. Dobre ceny i jest sprzedaz
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Bardzo przyjemna inwestycja. Coś tam na działce się już dzieje, wjechał ciężki sprzęt i robią drogę budowlaną. Zaskakujące, że z 10 mieszkań jak nic sprzedało się przed rozpoczęciem budowy. Myślałam, że te czasy już minęły a jednak nie:) Ceny bardzo przyzwoite jak na tą lokalizacje
- Załączniki
-
- P1B F — kopia (2).jpg (246.64 KiB) Przejrzano 3477 razy
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Problem, jaki tu widzę, jest taki, że mieszkania zwrócone na południe będą najgłośniejsze, bo wychodzą na ulicę Lipską.
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Stan sprzedaży:
68 Mieszkań
26 wolne
5 rezerwacja
37 sprzedane
68 Mieszkań
26 wolne
5 rezerwacja
37 sprzedane
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
Zdjęcia ze strony z lotu ptaka - 80% mieszkań sprzedanych - co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK!
- Załączniki
-
- Zdjęcia Maj 2026 - Mój Przewóz
- 3 (6).jpg (132.79 KiB) Przejrzano 266 razy
-
- Zdjęcia Maj 2026 - Mój Przewóz
- 2 (9).jpg (217.61 KiB) Przejrzano 266 razy
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
monik2213 pisze:Zdjęcia ze strony z lotu ptaka - 80% mieszkań sprzedanych - co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK!
Zerknijcie na wszystkie posty tej pracownicy activ investment - i już wiecie, że dewek leży i kwiczy więc trzeba jechać z cenami do spodu w czasie negocjacji - o ile kogoś takie janusze nie odstraszają.
Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum
monik2213 pisze:co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK!
A może zostały, bo takie niefunkcjonalne klitki nie są nikomu do niczego potrzebne i jak już kogoś stać na mieszkanie, to jednak chciałby coś większego i praktyczniejszego?
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości