Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
plaszak
Posty: 518
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: plaszak » 06 wrz 2025, 18:31

Informacja o nowej inwestycji mieszkaniowej Mój Przewóz w Krakowie mi się wyświetliła, za jej budowę odpowiada deweloper Activ Investment. Blok ma mieć 8 pięter i 68 mieszkań o różnych metrażach. Najmniejsze mieszkania zaczynają się od 38 metrów, a największe 79 m2. Budowa ma ruszyć we wrześniu 2025. Co myślicie o tej lokalizacji, chyba niedaleko ogródków działkowych w tej okolicy. Chyba sporą działkę Activ Investmen tam ogarnął. Jakie Wasze opinie? Ktoś podzieli się na forum?


niesasanka
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:40

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: niesasanka » 10 wrz 2025, 11:51

Nie jestem fanką stawiania pojedynczych bloków, zamiast większych osiedli. Ale tam działka jest większa, więc może będą jakieś kolejne etapy? Układ największych mieszkań całkiem spoko, a widok - z jednej strony działki, a za nimi ul. Lipska, z drugiej pusta przestrzeń, która pewnie będzie zapełniona kolejnym blokiem, ale w jakiej odległości i czy pomiędzy będą drzewa? No tego nie wiadomo, więc dość ryzykowne, jeśli komuś zależy na tym. żeby nie widzieć przez okno kolejnych okien.

fjrc
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: fjrc » 07 paź 2025, 10:58

Wyglada na to, że wpadają im rezerwacje. Dobre ceny i jest sprzedaz


monik2213
Posty: 13
Rejestracja: 04 mar 2024, 15:23

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: monik2213 » 27 paź 2025, 16:38

Bardzo przyjemna inwestycja. Coś tam na działce się już dzieje, wjechał ciężki sprzęt i robią drogę budowlaną. Zaskakujące, że z 10 mieszkań jak nic sprzedało się przed rozpoczęciem budowy. Myślałam, że te czasy już minęły a jednak nie:) Ceny bardzo przyzwoite jak na tą lokalizacje
Załączniki
P1B F — kopia (2).jpg
P1B F — kopia (2).jpg (246.64 KiB) Przejrzano 3472 razy

borja_sv
Posty: 48
Rejestracja: 20 wrz 2020, 16:07

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: borja_sv » 27 paź 2025, 18:32

Problem, jaki tu widzę, jest taki, że mieszkania zwrócone na południe będą najgłośniejsze, bo wychodzą na ulicę Lipską.

fjrc
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: fjrc » 28 lut 2026, 13:46

Stan sprzedaży:
68 Mieszkań
26 wolne
5 rezerwacja
37 sprzedane

monik2213
Posty: 13
Rejestracja: 04 mar 2024, 15:23

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: monik2213 » 23 cze 2026, 15:30

Zdjęcia ze strony z lotu ptaka - 80% mieszkań sprzedanych - co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK!
Załączniki
3 (6).jpg
Zdjęcia Maj 2026 - Mój Przewóz
3 (6).jpg (132.79 KiB) Przejrzano 261 razy
2 (9).jpg
Zdjęcia Maj 2026 - Mój Przewóz
2 (9).jpg (217.61 KiB) Przejrzano 261 razy

investor
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2025, 13:30

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: investor » 23 cze 2026, 19:27

monik2213 pisze:Zdjęcia ze strony z lotu ptaka - 80% mieszkań sprzedanych - co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK!


Zerknijcie na wszystkie posty tej pracownicy activ investment - i już wiecie, że dewek leży i kwiczy więc trzeba jechać z cenami do spodu w czasie negocjacji - o ile kogoś takie janusze nie odstraszają.


KlientS
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2024, 21:45

Re: Mój Przewóz Kraków / Activ Investment deweloper - opinie na forum

Postautor: KlientS » 23 cze 2026, 21:12

monik2213 pisze:co ciekawe zostały prawie same 37 i 39 m2 - ładne układy ale może rynek się już nasycił tego typu metrażami. 2 pokoje - 39 m² już od 578 000 zl. Bardzo OK!

A może zostały, bo takie niefunkcjonalne klitki nie są nikomu do niczego potrzebne i jak już kogoś stać na mieszkanie, to jednak chciałby coś większego i praktyczniejszego?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości