Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
MarcinJ
Posty: 446
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: MarcinJ » 10 cze 2021, 0:23

Mar G pisze:różnica zasadnicza polega właśnie na widokowym aspekcie.
tu z pięter odpowiednich masz Kopiec, Las Wolski, z wyższych Mariacki czy Wawel.

w Bieńczycach Tower masz Leroya i Pepco

To jak znajomy z Avii widzi 3 kopce, Kościół Mariacki, Las Wolski i Wawel i jeszcze diabelski młyn przy Forum i wiele innych charakterystycznych punktów, to ma kilkukrotnie bardziej prestiżowo?

Zgadam się, że widok z okna, to dla niektórych ważna sprawa, ale tu chyba jest popadanie w lekką przesadę.


Raff
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2021, 13:37

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Raff » 10 cze 2021, 0:32

MarcinJ pisze:
Mar G pisze:różnica zasadnicza polega właśnie na widokowym aspekcie.
tu z pięter odpowiednich masz Kopiec, Las Wolski, z wyższych Mariacki czy Wawel.

w Bieńczycach Tower masz Leroya i Pepco

Zgadam się, że widok z okna, to dla niektórych ważna sprawa, ale tu chyba jest popadanie w lekką przesadę.

To jak widok nie ważny, to co piszesz że gęsto, jak i tak nie wyglądasz na zewnątrz?

Awatar użytkownika
anubis
Posty: 1933
Rejestracja: 29 maja 2020, 14:35

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: anubis » 10 cze 2021, 1:01

Wiem, że jest tu użytkownik, który zakłada miliony kont z jakimś stockowym zdjęciem kopca, ale nawet jeżeli przyjąć, że jakieś mieszkanie ma taki widok - co to w ogóle z widok? :D Z daleka widać zdjęcie oświetlonej górki, a atmofsera wpisu jakby to był Wawel. :D

Panowie, rozumiem, że musicie się utrzymać w przekonaniu, że to inwestycja doskonała, ale zejdźmy na ziemię. Jest milion miejsc w Krakowie, gdzie widok jest lepszy. A sam fakt, że macie jakąkolwiek przestrzeń za oknem jest ok, ale to nie jest powód by przekonywać się wzajemnie, że inwestycja jest wybitna i wyjątkowa. Jak rzeczywiście puszczą tramwaj ul. Buszka to tu poziomy hałasu przekroczą wszelkie normy. 6:00 rano, ryp ryp ryp, cały budynek będzie się trząsł jak na Starowiślnej. A przypominam, że Kazimierz to to nie jest.

Lol, znalazłem. Oto źródło, zdjęcie jest kradzione i z pewnością nie jest wykonane z żadnego balkonu P64: flickr.com/photos/125931669@N07/14844221111
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 1:09 przez anubis, łącznie zmieniany 1 raz.
Prognoza anubisa > taka jak Kierownika Zakładu Ekonomii Instytucjonalnej i Politycznej SGH:
https://cutt.ly/pEi3HOF

Nowe pustostany w Krakowie > zapraszam do wątku o pustostanach:
https://budujesie.pl/viewtopic.php?f=14&t=12022


Mateuszkrk93
Posty: 521
Rejestracja: 16 mar 2021, 20:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mateuszkrk93 » 10 cze 2021, 1:10

Widok z wyższych pięter akurat myślę, że faktycznie jest fajny, zielone wzgórza Woli Justowskiej, a co niektórzy może faktycznie z drugiej strony widzą fragmenty starego miasta z tych wyższych bloków z pierwszych etapów, jeśli akademiki nie zasłoniły wszystkiego.
Niższe piętra wewnątrz osiedla niekoniecznie... ale ogólnie widok to przeceniana rzecz, o ile nie mamy tarasu na dachu czy czegoś w tym stylu, żeby było jak z tego widoku korzystać.
Najważniejsza zawsze lokalizacja, ekspozycja, układ mieszkania, zagospodarowanie osiedla, tramwaj, lub piesza odległość do centrum. Szkoda, tylko ze ktoś tak troluje agresywnie i robi antyreklamę (byc może celowo) porządnemu w gruncie rzeczy deweloperowi.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 1:17 przez Mateuszkrk93, łącznie zmieniany 2 razy.

krzysiekg
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2021, 14:34

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: krzysiekg » 10 cze 2021, 9:34

a moze mi ktos podac zrodlo gdzie jest napisane ze ten caly tramwaj ma isc przez buszka? jak on niby tam ma wykrecic? Ja na mapach widze AK i tylko AK. przystanek sie nazywa przybyszewskiego bo zapewne jest na wysokosci tej ulicy.
ale gdzies zeby skrecal przy mercedesie w przybyszewskiego i potem buszka przy ogrodkach to nie widze...
Chyba nie piszecie o tym ze bezie glosno bo tramwaj na Ak bedzie?

Peterb
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2020, 11:07

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Peterb » 10 cze 2021, 12:48

krzysiekg pisze:a moze mi ktos podac zrodlo gdzie jest napisane ze ten caly tramwaj ma isc przez buszka? jak on niby tam ma wykrecic? Ja na mapach widze AK i tylko AK. przystanek sie nazywa przybyszewskiego bo zapewne jest na wysokosci tej ulicy.
ale gdzies zeby skrecal przy mercedesie w przybyszewskiego i potem buszka przy ogrodkach to nie widze...
Chyba nie piszecie o tym ze bezie glosno bo tramwaj na Ak bedzie?

Jedyne źródło to ten post powyżej i wynika z tego, że ktoś nie potrafi czytać mapy i tylko niepotrzebnie wprowadza innych w błąd. Upublicznione ostatnio plany premetra wyraźnie pokazują, że jeżeli takowe powstanie to będzie przebiegać ulicami Reymonta, Piastowską i al. Armii Krajowej.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Rak » 10 cze 2021, 12:56

A macie może info kiedy Buszka zrobią (lub nie?). To znakomicie skracałoby przejazd Reymonta->AK.

Raff
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2021, 13:37

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Raff » 10 cze 2021, 13:48

Karolina Karola pisze:Witam państwa serdecznie. Tak się składa, że zakupiłam tutaj mieszkanie w 2018 r. Jak wynajęty inspektor odbierał go w moim imieniu ( profesor zwyczajny na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej), to nie mógł nadziwić się, jak dobrze Atal wykonał roboty /pracę. Słyszałam też, że kolejne etapy wykonane zostały nawet dokładniej. Istnieje tutaj plan zagospodarowania terenu na długie lata i nic się już nie pobuduje. Niestety jak widać konkurencja prężnie działa w oczernianiu osiedla, ale tu już wszystko sprzedało się na rok przed oddaniem, co zresztą nikogo nie dziwi :D Więc może chodzi o zwyczajna ludzką zazdrość? Jak inaczej określić nazwanie ciasnymi 30 metrowych odstępy między budynkami albo nazywanie apartamentów tej klasy (według słów przytaczanego eksperta) z metrażami 70+ „klatkami na wynajem”.

Przewijające się tutaj zdjęcia dla tych co mędrkują najwięcej, a nigdy tam nie byli :oops:

Obrazek
Obrazek

Bardzo mądrze napisane. Rozumiem frustracje niektórych, bo nie zdążyli kupić tutaj apartamentu, no ale bez przesady :roll:

Metro oczywiście będzie przebiegać ulicami Reymonta, Piastowską i al. Armii Krajowej - wystarczy tylko potrafić czytać mapę :D Więc nic nie zagłuszy szumu drzew i śpiewu ptaków w tejże jakże zielonej okolicy. A korzyści z metra tuż „za rogiem” są astronomiczne. Spokojnie za kilka lat będzie to najdroższa cześć Krakowa, poza Kazimierzem i Rynkiem.


Mar G
Posty: 3158
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 10 cze 2021, 16:01

Rak pisze:A macie może info kiedy Buszka zrobią (lub nie?). To znakomicie skracałoby przejazd Reymonta->AK.


aktualne info na forum Osiedla ws Buzka. dzisiaj rano . kilka lat. ale nie będzie tranzytu.

Mar G
Posty: 3158
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 10 cze 2021, 16:04

krzysiekg pisze:a moze mi ktos podac zrodlo gdzie jest napisane ze ten caly tramwaj ma isc przez buszka? jak on niby tam ma wykrecic? Ja na mapach widze AK i tylko AK. przystanek sie nazywa przybyszewskiego bo zapewne jest na wysokosci tej ulicy.
ale gdzies zeby skrecal przy mercedesie w przybyszewskiego i potem buszka przy ogrodkach to nie widze...
Chyba nie piszecie o tym ze bezie glosno bo tramwaj na Ak bedzie?


nigdzie nie jest napisane, bo metro idzie Piastowska / Armii Krajowej.
to jedynie chore rojenia pewnego desperaty, który nie śpi po nocach od lat bo mu ceny uciekły i próbuje pokracznie zniechęcać do kilku inwestycji w mieście. taką terapię stosuje biedak.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 39 gości