Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Ares123
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2022, 13:28

Re: Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Ares123 » 25 lip 2022, 17:37

Dzień dobry,
W piątek otrzymałem maila od dewelopera z informacją o planowanym na końcu sierpnia przekazaniu kluczy, oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie na koniec września. Ktoś jeszcze otrzymał taką wiadomość?


belaiza
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2020, 20:25

Re: Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: belaiza » 11 paź 2022, 14:46

Juz październik i nadal nie ma zgody na uzytkowanie

sie
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2023, 14:57

Re: Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: sie » 03 lip 2023, 15:00

Aroma pisze:
victor pisze:
Aroma pisze:Czy ktoś z tutaj obecnych planuje skierować sprawę do sądu w celu dochodzenia odszkodowania? Jeżeli tak to zachęcam do kontaktu, bo sama też działam.

Witam. Jak z pania mozna sie skontaktowac?


Alinaaa pisze:
Aroma pisze:Czy ktoś z tutaj obecnych planuje skierować sprawę do sądu w celu dochodzenia odszkodowania? Jeżeli tak to zachęcam do kontaktu, bo sama też działam.


Witam, chętnie dołączę do Pani. Jak możemy się skontaktować?


Dzień dobry,
Proszę o kontakt na martasia9392@gmail.com


Dzień dobry,
Jeśli nadal działają Państwo w tej kwestii - chętnie dołączę :)


poko
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2023, 23:26

Re: Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: poko » 19 lip 2023, 18:20

Odkopię temat, czy ktoś kto kupił mieszkanie w tym bloku może potwierdzić, że zostały oddane one do użytku i może potwierdzić adres problematycznego/ych bloku/ów? Widziałem ofertę sprzedaży cesji w jednym z nowych budynków Korso i nie chciałbym władować się na minę.

Iza
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2023, 14:08

Re: Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Iza » 20 lis 2023, 14:18

Mam pytanie czy w tej inwestycji jest już wszystko wyjaśnione bo zastanawiam się nad kupnem mieszkania ale historia tu jest nie zaciekawa, problemy jakieś przy oddawaniu do użytku i przy umowach z deweloperem.

sepullka
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2025, 17:55

Re: Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: sepullka » 13 lis 2025, 18:31

Dzień dobry,
pozwolę sobie również odkopać wątek :D Mocno zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Korso III które ma być oddane (niby) do czerwca 2026. Czy ktoś może wie jak obecnie wygląd sprawa z deweloperem lub może zakupił mieszkanie w budynku D lub E i podzieliłby się swoją opinią :?:

Master
Posty: 1105
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Ruczaj Korso Kraków - Wojt-Bud deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Master » 07 maja 2026, 16:18

sepullka pisze:Mocno zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Korso III które ma być oddane (niby) do czerwca 2026.

Czyli wychodzi na to, że budynek powinien już być skończony. Wrzucisz jakieś zdjęcie, jak to wygląda, jeśli skończyli?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 79 gości