Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Przechodząc Dobrego Pasterza widziałem dużą inwestycję na rogu z Łepkowskiego. Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. Ktoś może wie coś?
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Pif pisze:Przechodząc Dobrego Pasterza widziałem dużą inwestycję na rogu z Łepkowskiego.
Coś więcej wiadomo o tej inwestycji, na jakim etapie są prace przy jej budowie?
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
To ja już wiem, kto to buduje i co buduje - to inwestycja Dobrego Pasterza 53 w Krakowie, inwestorem jest tu faktycznie Caba Development.

Budowa już trwa na całego i miejscami zaczyna wychodzić już spod ziemi i ją pierwsze elementy parteru. Jak widać, jak to wzdłuż ul. Dobrego Pasterza, sporo zostało tam jeszcze starej zabudowy, z czasów, jak to była droga wzdłuż łanów pól.

Dorzucam też tablicę informacyjną budowy na rogu Dobrego Pasterza i Łepkowskiego, na niej szczegóły inwestycji.

Budowa już trwa na całego i miejscami zaczyna wychodzić już spod ziemi i ją pierwsze elementy parteru. Jak widać, jak to wzdłuż ul. Dobrego Pasterza, sporo zostało tam jeszcze starej zabudowy, z czasów, jak to była droga wzdłuż łanów pól.

Dorzucam też tablicę informacyjną budowy na rogu Dobrego Pasterza i Łepkowskiego, na niej szczegóły inwestycji.
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Blok jak widać, będzie dosyć duży, a raczej długi, patrząc na wielkość wykopu, który jest przygotowany.

Pewnie na tym poziomie znajdzie się parking podziemny, zakładam, że jednopoziomowy, ale ciekawe czy z jakimiś platformami, czy normalne miejsca.

Co sądzicie o tej lokalizacji? Jak dla mnie, ulica Dobrego Pasterza zwykle kojarzyła się z dosyć dużym ruchem, a do tego jest dosyć wąska, więc jak dla nie, jest mało przyjemna. Za to w okolicy chyba nie jest źle z usługami, bo są sklepy, szkoły chyba też niedaleko. Do centrum jednak kawałek, choć nie tak duży. A Wy jakie macie opinie?

Pewnie na tym poziomie znajdzie się parking podziemny, zakładam, że jednopoziomowy, ale ciekawe czy z jakimiś platformami, czy normalne miejsca.

Co sądzicie o tej lokalizacji? Jak dla mnie, ulica Dobrego Pasterza zwykle kojarzyła się z dosyć dużym ruchem, a do tego jest dosyć wąska, więc jak dla nie, jest mało przyjemna. Za to w okolicy chyba nie jest źle z usługami, bo są sklepy, szkoły chyba też niedaleko. Do centrum jednak kawałek, choć nie tak duży. A Wy jakie macie opinie?
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Wąsko i ciemno. Jeśli dobrze kojarzę to ten blok nie jest zaraz przy ulicy, więc nie taki hałas duży raczej. Nie wiem czy w tym bloku czy obok jest Biedronka, więc spoko. Ale z parkowaniem tam średnio. No taki typowy "ściśniaczek". Wizualnie wyglądają ok.
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Jeśli chodzi o zakupy, to w tej okolicy nie powinno być problemu, bo Biedronka jest kawałek dalej przy Łepkowskiego. Jest też Netto w pawilonie po starym Tesco.
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Widziałem, że ta inwestycja, to już mocno ponad ziemię wychodzi. Tylko te mieszkania takie dosyć mocno skompresowane tam są, patrząc na układy.
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Trochę mi niewyraźnie wyszło, ale zaczyna być widać kondygnacje naziemne tam:

A chciałem zapytać, co sądzicie o tej lokalizacji? Czy na tej wysokości ta ulica będzie bardzo uciążliwa? Jak będzie z tym pawilonem przy Dobrego Pasterza na przeciwko, czy w jego miejscu nie powstaną kiedyś jakieś wysokie bloki?

A chciałem zapytać, co sądzicie o tej lokalizacji? Czy na tej wysokości ta ulica będzie bardzo uciążliwa? Jak będzie z tym pawilonem przy Dobrego Pasterza na przeciwko, czy w jego miejscu nie powstaną kiedyś jakieś wysokie bloki?
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
To kilka zdjęć jeszcze, ale tym razem bardziej wyraźnych.

Budowa idzie całkiem sprawnie, ceny moim zdaniem jak na taki budynek dosyć wysokie ciągle, aczkolwiek deweloper je obniża chyba, warto spojrzeć na historię zmian cen mieszkań, chyba sami widzieli, że przestrzelili.

Tym bardziej, że układy moim zdaniem takie dosyć średnie, są takie trochę mieszkania bez przedpokoju, gdzie od razu wchodzi się do salonu, a dodatkowo salon jest przechodni i wchodzi się z niego do pozostałych pomieszczeń.

Budowa idzie całkiem sprawnie, ceny moim zdaniem jak na taki budynek dosyć wysokie ciągle, aczkolwiek deweloper je obniża chyba, warto spojrzeć na historię zmian cen mieszkań, chyba sami widzieli, że przestrzelili.

Tym bardziej, że układy moim zdaniem takie dosyć średnie, są takie trochę mieszkania bez przedpokoju, gdzie od razu wchodzi się do salonu, a dodatkowo salon jest przechodni i wchodzi się z niego do pozostałych pomieszczeń.
Re: Dobrego Pasterza 53 Kraków (róg z Łepkowskiego) - Caba Development - opinie na forum
Mam wrażenie, że Caba buduje dosyć mocno budżetowo, choć to obecnie przypadłość większości deweloperów.

Teraz ceny kształtują się w przedziale pomiędzy 14 600 zł/m2 do 16 900 zł/m2.

A pomimo tych cen na stronie mają informację, że 42 mieszkania przy Dobrego Pasterza w Krakowie są sprzedane i 7 w rezerwacji, naliczyłem 20 mieszkań wolnych, nie wiem czy to wszystkie, ale jakoś im to idzie.

Teraz ceny kształtują się w przedziale pomiędzy 14 600 zł/m2 do 16 900 zł/m2.

A pomimo tych cen na stronie mają informację, że 42 mieszkania przy Dobrego Pasterza w Krakowie są sprzedane i 7 w rezerwacji, naliczyłem 20 mieszkań wolnych, nie wiem czy to wszystkie, ale jakoś im to idzie.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości