Jeszcze rzut od strony ul. Mogilskiej na to, jak wyszedł ten najwyższy budynek Młynów Mogilska.

Trochę się wybija na tle pozostałych budynków, które są znacznie niższe, choć z drugiej strony na sąsiednich działkach urzędnicy zgodzili się na znacznie wyższą zabudowę.

Mieszkania od Mogilskiej pewnie nie będą najprzyjemniejsze, ale jednak jest szansa na to, że trochę się zmieni ta ulica na tym odcinku i nabierze trochę bardziej miejskiego charakteru z przelotówki. Choć ciekawe, kiedy pojawią się pomysły, żeby zmniejszyć szerokość ul. Mogilskiej do jednego pasa i zrobić szerokie chodniki plus zieleń, bo samochody będą przeszkadzały mieszkańcom nowych inwestycji, które tam powstały.