random_1 pisze:Nowy pisze:No i nie ma tego jakoś dużo bardzo, nie wiem czy osiedle Nordic w Krakowie będzie miało jeszcze jakąś swoją kontynuację
bo zrobiłeś zdjęcie na północną stronę, za plecami masz ul. Banacha i jedną z największych betonoz w Krakowie, te łąki ze zdjęcia będą pewnie w najbliższym czasie tak samo gęsto zabudowane
A dalej masz Kraków, drugie największe miasto w Polsce

Tam jest dużo budynków i dużo samochodów
Nie opłaca sie,
Szukaj lepiej czegoś między Chełmem a Siedlcami. Nie dość, że taniej to mniej zabudowane tereny.
Na najwyzszych pietrach zacny widoczek:
