Pixi pisze:To jak czekanie na promocje na masło. Jasne kiedyś będzie promka bo w końcu jest cyklicznie ale jak się go nie ma a chce się kromkę z masłem nie olejem to kupujesz.
Ależ przecież mam gdzie mieszkać. Najem jest coraz tańszy. Zaraz będzie jeszcze tańszy, bo ma być ten podatek od pustostanów i koniec amortyzacji.
Nie widzę powodów dla których mieszkania miałyby jeszcze jakoś skokowo wzrosnąć. Anomalię w postaci ucieczki z lokat mamy już za sobą.
Wszyscy zapakowani na tym rynku inwestorzy namawiają intensywnie innych, żeby też wchodzili. To jest postawa psa ogrodnika. Wiedzą, że zaraz będą korekty to chcą, aby inni też tracili. Skoro ma być takie prosperity to czemu nie bierzecie Masarskiej po 20k? Przecież zaraz będzie po 25k?
Zbrodnia jaką popełniam to, że mam gotówkę i nie kupuję. Dlaczego to wywołuje taką agresję? Przecież to Wy powinniście spać spokojnie, bo Wasze inwestycje będą dynamicznie zyskiwały na wartości i na pewno nie będą jechały w dół, tak?
Prognoza anubisa > taka jak Kierownika Zakładu Ekonomii Instytucjonalnej i Politycznej SGH:
https://cutt.ly/pEi3HOF
Nowe pustostany w Krakowie > zapraszam do wątku o pustostanach:
https://budujesie.pl/viewtopic.php?f=14&t=12022