Biurowce Podium Park Kraków w Czyżynach - forum i opinie od Decon Investment

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
bobo
Posty: 16
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Biurowce Podium Park Kraków w Czyżynach - forum i opinie od Decon Investment

Postautor: bobo » 13 lis 2016, 0:31

Jeszcze jedna spora inwestycja biurowa, która powstaje w Krakowie, ale tym razem w okolicy ulicy Jana Pawła II oraz Życzkowskiego, w sąsiedztwie Parku Lotników Polskich - chodzi o biurowce Podium Park - inwestorem jest tu Decon Investment, których budowa ruszyła ostatnio w sąsiedztwie salonu Opla :)

Obrazek

Docelowo mają tam stanąć trzy budynki biurowe o wysokości 11 pięter, czyli będzie to na pewno dominanta w okolicy, choć dokładnie jeszcze nie wiadomo, kiedy ostatni z nich ma zostać ukończony, bowiem mają powstawać etapami, a pierwszy z nich ma być ukończony w maju 2018.

Obrazek

Tu tablica informacyjna projektu, z której można się dowiedzieć nieco więcej o tym, co się tam buduje. Spory projekt, jak na to miejsce, co ciekawe, przy budynkach przewidziano relatywnie mało miejsc postojowych, co jednak po głębszym zastanowieniu się wydaje się jednak dosyć logiczne, bowiem pod samymi budynkami znajduje się przystanek tramwajowy, dzięki któremu bez najmniejszego problemu można tam dojechać z różnych części miasta i do dosyć szybko :)

Obrazek

Na placu budowy ciężki sprzęt, widać dzieje się, poza tym przygotowywana jest nowa droga wzdłuż głównego budynku Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Po powstaniu biurowców, zostaniem tam na pewno mocno zmieniona organizacja ruchu, ciekawe jak będzie tam na przykład z korkami, które przecież są sporą bolączką tego miasta.

Obrazek

Jak dla mnie, to całkiem mi się podoba, że w okolicy buduje się więcej tego rodzaju inwestycji, a nie tylko mieszkaniówka, to na pewno podnosi atrakcyjność okolicy :) Z pewnością będzie to lepsze na przykład pod kątem wynajmu takiego mieszkania w przyszłości. A to przecież nie jedyne biurowce budowane w okolicy, była już mowa na forum na przykład o tym, że powstaje teraz też nieopodal nowy biurowiec Comarchu, więc nie tylko mieszkaniówka w Krakowie Czyżynach.

Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość